Home » Новини Львова » У Шевченківському районі встановлять 84 ІТП

У Шевченківському районі встановлять 84 ІТП

Виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення 84 ІТП для групи будинків Шевченківського району.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Сьогодні, 9 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення “Про затвердження проектної документації за проектом “Реконструкція систем теплозабезпечення групи будинків Шевченківського району м. Львова з впровадженням індивідуальних теплових пунктів “ІТП” (84 шт.) Коригування”. Внесені зміни дозволять вчасно підготувати будинки до опалювального сезону.

“Ми здійснили коригування проекту кошторисної документації, оскільки він був розроблений ще у 2014 році. Відтоді вже змінилися розцінки, а також державні будівельні норми проведення проекту. Цей проект коригування пройшов експертизу та отримав позитивний висновок. 30 липня ми скерували його на погодження до Львівської обласної державної адміністрації у порядку, передбаченому постановою Кабінетом Міністрів України. Формально ми маємо згоду це робити, і вчора губернатор під час пленарного засідання особисто мене запевнив, що цей проект є погодженим. Вже сьогодні буде випущене розпорядження, номер і дата якого є зарезервовані, і відповідно ми за рішенням виконавчого комітету можемо затвердити цей проект кошторисної документації. Надалі плануємо оголошення закупівлі”, – зазначив директор ЛКП “Зелене місто” Вадим Ноздря.

За його словами, у цьому році на кошти Кіотського протоколу планується розпочати реалізацію цього проекту та встановити 20−25 систем теплозабезпечення ще до опалюваного сезону.

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: