У Раді розповіли, як тепер треба називати ЛДНР

“Окупаційна адміністрація Російської Федерації” – цей термін, за словами Івана Винника, відтепер має замінити абревіатури ДНР і ЛНР.

 Відтепер замість “так звані ЛНР і ДНР” потрібно вживати термін “окупаційна адміністрація Росії”. Про це в четвер 18 січня, заявив секретар комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Іван Винник, повідомляє УНІАН.
 
Про це Винник заявив, коментуючи прийнятий у цей день закон про реінтеграцію Донбасу.
 
Зокрема, зазначив він, згідно з ухваленим законом, органи влади, які зараз незаконно здійснюють владні повноваження на цих територіях, називаються окупаційною адміністрацією.
 
“Фактично навіть у публічних дискусіях ми маємо припинити вживати терміни “так звана ЛНР” і “так звана ДНР”. Відповідно до закону, це має називатися “окупаційна адміністрація Російської Федерації”, – сказав секретар комітету.
 
Винник також пояснив, чому в тексті закону йдеться про статус Криму, хоча в назві йдеться тільки про території Донбасу.
 
Так, зазначив він, стосовно цього закону дбали про правову чистоту і не допускали будь-яких формальних порушень, щоб закон не був скасований повністю чи в якійсь його частині.
 
“Саме тому ми залишили текст назви таким, яким він був внесений автором проекту – президентом України. В той же час всюди по тексту ми прирівняли статус Криму, окупованого Російською Федерацією, до статусу Донецької і Луганської областей, також окупованих Російською Федерацією”, – пояснив Винник.
 
Він вважає, що закон про реінтеграцію Донбасу намагатимуться оскаржити ті суб’єкти, які виконують вказівки з Росії.

Цей допис уже прочитано 1029 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: