У пункті пропуску “Шегині” повідомили про двох порушників українського кордону

У пункті пропуску “Шегині” співробітники Держприкордонслужби виявили двох порушників, які намагалися проникнути в країну в обхід офіційного проходу. З’ясувалося, що двоє українців, злякавшись черги на пункті пропуску до Польщі, вирішили повернутися в Україну… через паркан.

Кумедне відео було опубліковано в мережі, на якому видно, як хлопець і дівчина перелазять паркан, висотою приблизно в 4 метри і як ні в чому, ні бувало, йдуть до входу в Україну. В цей час, очевидно, проходив брифінг, оскільки в ракурс камери потрапив співробітник ДПСУ перед столиком, на якому було розташовано багато мікрофонів преси.

У Держприкордонслужбі відреагували на інцидент і опублікували офіційне повідомлення, яке з’явилося в середу, 17 червня. Варто зазначити, що сама подія трапилася два дні раніше.

Повідомляється, що в понеділок, 15 червня, двоє громадян України, після оформлення всіх документів у пункті пропуску “Шегині”, проїхали, минаючи український КПП, у напрямку польського пункту пропуску “Медіка”. Однак, як пізніше вони пояснили прикордонникам, величезна черга на польському КПП змусила їх повернутися на Батьківщину.

Зробили це вони, правда, нестандартним шляхом, за що і були оштрафовані, кожен на 170 гривень.
“Факт правопорушення було виявлено прикордонним нарядом, а дані особи були притягнуті до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 202 КУпАП”, – повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 68 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: