Home » Новини України » У Полтавській області люди перекрили дорогу, куди мають привезти українців з Китаю

У Полтавській області люди перекрили дорогу, куди мають привезти українців з Китаю

Люди заблокували частину дороги, що веде в селище Нові Санжари від траси М-22 Полтава-Олександрія. Пише ТСН

Місцеві мешканці перекрили дорогу у селищі Нові Санжари Полтавської області, куди мають привезти евакуйованих з Китаю українців. У селище для зустрічі з пікетувальниками прибув голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Про це повідомляє УНІАН.

“Зараз вже перебуваю в Нових Санжарах, де люди перекрили дороги. Розбираємося в ситуації. У будь-якому разі, закликаю бути виваженими й стриманими. З Китаю до України повертаються наші співгромадяни. Вони повертаються додому. Усіх перевірили китайські й вітчизняні медики. І в жодного немає симптомів гострої респіраторної інфекції”, – сказав голова ОДА.

Пікетувальники заявили, якщо евакуйованих привезуть у Нові Санжари, то будуть “палити шини, лягати під колеса, перекривати державну трасу”.

Раніше заступник голови Новосанжарської селищної ради Валентин Івашина заявив, що евакуйованих з Китаю українців привезуть на Полтавщину – в санаторій МВС у Нових Санжарах. 

Цю інформацію вже підтвердили у МВС.

“Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх (евакуйованих з Китаю людей) буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” у Полтавської області. Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу”, – повідомили у МВС, додавши, що загрози здоров’ю громадян відсутні.

Цей допис уже прочитано 559 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: