У Польщі суд оштрафував трьох осіб, які витерли ноги об прапор України

За знищення українського прапора молоді люди мусять заплатити фірмі з посередництва праці 150 злотих, кожен із них заплатить також 300 злотих штрафу.

У Польщі суд покарав трьох молодих людей, які у вересні минулого року на Ринковій площі міста Свідниця зняли український прапор, розтоптали і витерли об нього своє взуття. Про це повідомляє Польське радіо.

Відзначається, що прапор висів над входом у Судетську промислово-торговельну палату, його повісило агентство з працевлаштування Smart Work, офіс якого знаходиться в будинку. У минулому році відеокамера муніципальної варти зафіксувала молодих людей, які зняли з будівлі прапор, а потім розтоптали його і витерли об нього своє взуття.

Муніципальна варта затримала порушників на місці і викликала поліцію, а на своєму порталі повідомила, що “здійснено публічну наругу, знищено та пошкоджено” прапор, а затримані підозрюються в порушенні однієї зі статей Кримінального кодексу Польщі.

 Згідно зі статтею, той, хто в Польщі зневажає, знищує, пошкоджує або усуває один із державних символів іноземної держави, встановлений у громадському місці представництвом цієї держави або відповідно до розпорядження польського органу влади, карається штрафом, обмеженням волі або позбавленням волі на строк до одного року. 

Однак поліція Свідниці пред’явила затриманим звинувачення у “крадіжці і знищенні майна”, заявивши, що над прапором не було скоєно наругу, оскільки він вивішений у приватному порядку, а не урядом або органом влади.

Встановлено, що правопорушення скоїли 20-річна Катажина С., 21-річна Марта В. і 25-річний Анджей Б. За знищення українського прапора вони мають заплатити фірмі з посередництва праці 150 злотих. Кожен із них заплатить також 300 злотих штрафу.

Цей допис уже прочитано 814 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: