Home » Новини Львова » У поліції заявили, що були змушені застосувати силу проти активістів в Соснівці Львівської області

У поліції заявили, що були змушені застосувати силу проти активістів в Соснівці Львівської області

“На законні вимоги правоохоронців блокувальники не реагували. Поліція змушена була застосувати заходи поліцейського примусу, оскільки вони чинили фізичний опір. Правоохоронці затримали 28 порушників, вони доставлені у відділення поліції, встановлюються їх особисті дані”, – про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції у Львівській області.

У відомстві також зазначили, що під час подій в Соснівці постраждали 8 правоохоронців.

“Під час заходів щодо розблокування руху учасники акції блокування завдали тілесних ушкоджень вісьмом правоохоронцям. Одного з них, 38-річного старшого сержанта поліції, доставили в лікарню. Діагноз уточнюється”, – йдеться в повідомленні.

На Львівщині поліція жорстоко розігнала активістів, які блокували вагони з російським вугіллям на залізничній станції Соснівка. Серед затриманих ветерани АТО, шахтарі, а також перший командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

У поліції заявили, що були змушені застосувати силу проти активістів в Соснівці Львівської області У поліції заявили, що були змушені застосувати силу проти активістів в Соснівці Львівської області

Цей допис уже прочитано 87 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: