Home » Культура » У Палаці Мистецтв відкрилася масштабна виставка “Осінній салон: Високий Замок 2018”

У Палаці Мистецтв відкрилася масштабна виставка “Осінній салон: Високий Замок 2018”

Від мотиваційних українських плакатів до дитячих малюнків та творів видатних художників.

Як давно ви відвідували справжню виставку? У великих просторих залах, де виставляються цікаві картини, сюжет яких інколи не одразу можливо зрозуміти, чи які примушують задуматися? На таких виставках, як у фільмах, коли вечір присвячений обговоренню різних творів та переходу від однієї експозиції до іншої? В рамках інформаційного партнерства з Львівським Палацом Мистецтв журналістам “Lemberg News Info” пощастило потрапити на нову масштабну виставку. Що там можна побачити – читайте далі.

6 листопада у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття ХХІІ Осіннього Салону “Високий Замок – 2018”: це виставка, яка включає в себе зібрання творів (картин, графіки, плакатів) різних напрямів та різних митців. Цьогорічна виставка складається із п’яти частин, і її експонати розміщені на усіх трьох поверхах Палацу Мистецтв. Виставка триватиме протягом місяця.

За словами в.о. генерального директора Львівського Палацу Мистецтв Юрія Візняка, окрім українських митців, на виставці представлені твори також художників з Грузії, Польщі, Нідерландів та Німеччини.

Виставка студентської творчої графіки в новому Арт-просторі

Цього року виставка особлива тим, що на другому поверсі Палацу облаштовано в приміщенні колишнього коридору новий арт-простір (“Art-Space”) з сучасною системою освітлення новітнім способом підвішування картин. В цьому залі виставлено роботи  студентської творчої графіки кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства.

Виставка Українського плакату

Виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України розмістилася на 3-му поверсі. І присвячена виставка  145-ій річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу “університет”. На ній представлено творчий доробок студентів – понад 40 плакатів, переважно екологічної тематики.

Виставка-вшанування художника Григорія Смольського

Окремий зал на другому поверсі виділений для виставки картин українського художника Григорія Смольського (1893 – 1985). В радянський час художник малював картини українського села, пейзажі та український побут – вишиті костюми, подвір’я, картини з життя. Працював переважно на Гуцульщині та Бойківщині. Багато уваги приділяв вивченню звичаїв, традицій жителів Карпат, переважно гуцулів. Написав низку нарисів історико-етнографічного характеру.

Дитяча виставка

Завжди цікаво глянути, як бачать світ діти. Два величезних зали першого поверху Палацу – все це виставка дитячих малюнків від дітей із мистецьких відділень та художніх шкіл Львівщини. В області є 41 мистецьке відділення, де дітей навчають малювати та три школи – Львівська художня школа ім. Новаківського, Дрогобицька художня школа та Самбірська школа декоративно-ужиткового мистецтва.

 

Осінній салон “Високий Замок 2018

І остання частина виставки, власне “Осінній салон “Високий Замок 2018”. Тут зібрані різні картини – від пейзажів до оригінальних творів сучасного образотворчого мистецтва.

Разом з тим, в першому залі другого поверху триває виставка плакату та колажу “Червоний терор. Пам’ятаємо”, яка приурочена до 24-го листопада – 85-ї річниці Голодомору в Україні.

Проходила прес-конференція у новому конференц-залі Палацу у на цокольному поверсі, де було проведено ремонт.

Цей допис уже прочитано 33 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: