У Палаті представників до законопроєкту про допомогу Україні внесли понад 130 правок

Члені Палати представників внесли 137 поправок до законопроєкту H.R. 8035 щодо виділення Україні допомоги від США. Про це пише Укрінформ.

З цього числа лише дві правки належать члену Демократичної партії Джареду Московіцу, а решта подана представниками республіканської партії.

Найбільше поправок (24) внесла ультраправа конгресвумен-трампістка Марджорі Тейлор-Ґрін. Серед її ініціатив – вимога від країн-отримувачів американської допомоги надати кошти на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, заборона фінансування військ НАТО в Україні, вихід США з НАТО, а також заборона фінансування України до скасування обмежень національних меншин, зокрема угорців, у використанні рідної мови в школах тощо.

Крім того, 5 поправок до законопроєкту внесла уродженка України конгресвумен Вікторія Спартц. Її пропозиції передбачають скасування допомоги українським біженцям та вимогу до президента США отримати чіткий дозвіл Конгресу на скасування будь-якої заборгованості інших країн.

Нагадаємо, демократ Джаред Московіц вніс іронічну поправку до законопроєкту про допомогу Україні стосовно конгресвумен Марджорі Тейлор-Ґрін, яка демонструє антиукраїнську позицію, запропонувавши призначити її спеціальним посланцем Путіна в Конгресі.

Питання про допомогу Україні розглядатиметься Палатою представників в суботу.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: