Home » Новини Львова » У п’ятницю львівські активісти влаштовують пікет під обласною прокуратурою.

У п’ятницю львівські активісти влаштовують пікет під обласною прокуратурою.

Активісти вимагають припинити переслідування за активну громадську позицію.

У п`ятницю, 19 жовтня, о 8:30 представники Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини, ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «БУР», Громадської Ініціативи «Рух за Людські права» та інших організацій вийдуть до прокуратури Львівської області (просп. Шевченка, 17-19) з вимогою припинити переслідування за активну громадську позицію, а також, з вимогою, щоб правоохоронними органами постійно оприлюднювалася інформація про долю резонансних справ, серед яких загибель людей на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це пише сайт видання “Leopolis News”.

Організатори також закликають всіх мешканців Львівської області, які мають факти свавілля або бездіяльності правоохоронних органів, долучитись до протесту.

Учасники АТО додають: «Ми не допустимо, щоб правоохоронні органи ставали інструментами захисту для злочинних кланів Львівщини, – з однієї сторони, і каральною машиною для громадян, які не мовчать, – з іншої. Ми досягнемо справедливості, яку б ціну вона не мала! Це справа всіх хто має власну Гідність»!

Як повідомляли журналісти раніше, 16 жовтня кілька десятків громадських активістів та учасників війни на Донбасі провели пікет під стінами Сихівського районного відділу поліції, а також зустрілися із керівником райвідділу із вимогою не застосовувати репресії проти активістів та атовців.

Вранці керівник ГО «Рабів до Раю не пускають» Іван Спринський та інші активісти прийшли до будівлі Сихівського відділу поліції з метою з’ясувати причину виклику на допити по 341 статті ККУ (захоплення державних будівель). Йдеться про нещодавню акцію у будівлі ГУ ДФС Львівщини.

Нагадаємо, що з 19 липня активісти проводять акції в адмінбудівлі митниці з вимогою заміни керівників усіх митних постів і керівництва Львівської митниці.

Акцію оголосили безстроковою – до повного виконання вимог. Активісти, які протестують у будівлі Львівської митниці, закликають до аналогічних акцій в інших регіонах.

Цей допис уже прочитано 10 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: