Home » Культура » У неділю, 2 грудня, львів’ян запрошують на презентацію інстаграм-книги Юлії Сливки.

У неділю, 2 грудня, львів’ян запрошують на презентацію інстаграм-книги Юлії Сливки.

Збірка історій, які первісно народились в соціальній мережі, а тепер стали повноцінною книгою.

У неділю, 2 грудня, львів'ян запрошують на презентацію інстаграм-книги Юлії Сливки.

2 грудня (неділя) о 14:00 в Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (площа Ринок, 9) відбудеться презентація першої в Україні інстаґрам-книги Юлії Сливки «#Чуєш, коли приїдеш додому?» видавництва ASTRUM.

Про це журналістам “Lemberg News Info” повідомили у самому видавництві.

«#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлії Сливки – це збірка історій, які первісно народились в соціальній мережі, а тепер стали повноцінною книгою. Це один із небагатьох взірців української мережевої літератури на сьогодні. Персонажі, які мандрують з однієї інтернет-новели до іншої (наприклад, #баба_Богдана і #дідо_Богдан), щоразу опиняючись у нових – таких знайомих читачеві – ситуаціях, викликають в нього то сміх, то сльози. Впродовж прочитання книги «#Чуєш, коли приїдеш додому?» у цих персонажах читач, якщо й не впізнає своїх рідних, то вони точно стануть йому рідними.

“Книга «#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлії Сливки нагадує про прості речі і мимоволі спонукає помічати, пам’ятати, вірити, любити та не встидатися”, – розповідають про книгу самі видавці та її автор Юлія Сливка.

Презентація буде розмовою про небезпеки, принади та перспективи мережевої літератури в Україні, а також про лаштунки створення самої книги, – чому така назва і чому така обкладинка, чому саме ці тексти і як вони народились саме в такому суперечливому просторі.

Презентація у Львові є першою у турі книги «#Чуєш, коли приїдеш додому?» шістьма містами України. У грудні видавництво “ASTRUM” представить її також у Києві, Рівному, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому та Красному.

Вхід – вільний та без попередньої реєстрації.

Посилання на сторінку Юлії Сливки в мережі “Instagram” – https://www.instagram.com/slyva_jalova_lova/?hl=ru

У неділю, 2 грудня, львів'ян запрошують на презентацію інстаграм-книги Юлії Сливки.

Фото: видавництво “ASTRUM”

Цей допис уже прочитано 207 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: