Home » Новини України » У НБУ розповіли про валютні борги України

У НБУ розповіли про валютні борги України

Україні необхідно виплатити з міжнародних резервів близько $7,4 млрд за зобов’язаннями в іноземній валюті. У той же час Нацбанк очікує зростання міжнародних резервів у 2018 році.Україні у 2018 році необхідно виплатити з міжнародних резервів близько $7,4 млрд за зобов’язаннями в іноземній валюті, у тому числі перед Міжнародним валютним фондом. Про це в понеділок, 5 лютого, повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що Нацбанк очікує зростання міжнародних резервів у 2018 році.
 
“Очікувані надходження валюти, які спільними зусиллями забезпечать уряд і НБУ, з надлишком компенсують майбутні витрати і навіть дозволять продовжувати нарощувати резерви, як й у попередні роки. Ми прогнозуємо, що резерви зростуть до кінця 2018 року до $20,5 млрд, тобто на 9%, або $1,7 млрд “, – зазначили в прес-службі.
 
Важливу роль у подальшому нарощуванні валютних резервів має відіграти продовження співпраці з МВФ. За даними НБУ, у цьому році від фонду може надійти фінансування на 2 млрд доларів. Окрім цього, очікується залучення урядом від інших міжнародних фінансових організацій 1,2 млрд доларів.
Іншим джерелом поповнення резервів стануть надходження від розміщення урядом єврооблігацій на $2,5 млрд і викуп надлишку валюти на міжбанківському валютному ринку.

Цей допис уже прочитано 506 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: