У МОЗ попередили про нові спалахи кору в Україні

У Міністерстві охорони здоров’я очікують підвищений рівень захворюваності у всіх областях України протягом лютого – початку березня 2018 року.

В Україні в лютому – березні цього року можливі нові спалахи кору. Про це заявив головний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, пише Українська правда. Життя у вівторок, 30 січня.
 
За його словами, згідно з розрахунками і прогнозами експертів, найбільшу кількість хворих очікувалося в кінці зими – початку весни 2018 року.
 
“Через це, напевно, протягом лютого – початку березня ми будемо спостерігати підвищений рівень захворюваності у всіх областях України”, – сказав Курпіта.
 
Він зазначив, що станом на минулий тиждень залишається найбільша кількість хворих в Івано-Франківській (645), Одеській (468), Закарпатській (460), Чернівецькій (363) та Львівській областях (237). Не зафіксували випадки захворювання на кір у 2018 році тільки в Чернігівській області.
 
Курпіта також додав, що попит на вакцини зростає. Станом на початок минулого тижня загалом по Україні залишилося близько 300 тисяч доз. Планова наступна партія вакцини повинна прибути в Україну у квітні 2018 року.
 
За даними Міністерства охорони здоров’я, в порівнянні з 2016 роком, у 2017 році рівень планової вакцинації від кору зріс удвічі. Діти 12 місяців охоплені щепленнями на 93,3%.
 
У шість років дітей потрібно вакцинувати ще раз. У 2017 році шестирічні діти охоплені плановою ревакцинацією на 90,7%, тоді як у 2016 році вакцинованих дітей цього віку було тільки 30,7%.

Цей допис уже прочитано 923 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: