Home » Новини Львова » “У моєму будинку обвалилася стеля” – мешканець Львова

“У моєму будинку обвалилася стеля” – мешканець Львова

У моєму будинку №17 на вул. Героїв УПА у Львові у п’ятницю, 22 листопада, обвалилася частина стелі між третім поверхом та горищем. Про це у соцмережі повідомляє мешканець дому Андрій Гулей.

Обвал стався через руйнування перекриття будинку (прогнила балка). «Наскрізний отвір розміром у метр. Це аварійна ситуація, оскільки стеля може продовжити падати», – йдеться в дописі й висловлюється сподівання, що відповідальні за усунення аварійної ситуації люди відреагували на НС.

Звернення зареєстрували на «Гарячій лінії міста 1580». Як зазначається, будинок перебуває на балансі ЛКП «Навколо базару».

Як прокоментували ІП «Діло» на «Гарячій лінії», звернення, що надійшло від мешканців будинку у п’ятницю ввечері, 22 листопада, передали в аварійну службу як термінове. Ті, у свою чергу, перескерували його у ЛКП «Навколо базару», яке обслуговує будинок.

Голова Франківської райадміністрації Орест Степанович Тимчишин у розмові з кореспондентом «Діла» повідомив, що ситуація йому відома, а на запитання, коли мешканцям чекати на реакцію комунальників, зазначив: «залюбки би прокоментував, але зверніться до пресслужби міської ради». 

 

Цей допис уже прочитано 57 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: