У Міноборони назвали пріоритетні напрямки фінансування на 2018 рік

У 2018 році Міністерство оборони першочергово направлятиме кошти на оснащення військ сучасною технікою, комплексну логістику, покращення інфраструктури та підвищення соціального захисту військовослужбовців.

Таку заяву зробив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції, генерал-лейтенант Анатолій Петренко, передає Інтерфакс-Україна”.

За його словами, бюджет на 2018 рік збільшено більш ніж на 24%.

“Міністерство оборони на цей рік визначило такі основні пріоритети фінансування: оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, комплексна логістика, зокрема, в 2018 році це початок відновлення непорушних запасів, створення сучасної мережі військових баз і відновлення важливої інфраструктури, а також підвищення соціального захисту військовослужбовців”, – зауважив заступник міністра.

Водночас він додав, що поступово реформується система управління та оборонного планування.

Як переконує посадовець, після оптимізації структури та чисельності апарату Міноборони понад 40% підрозділів Генштабу та інших органів військового управління приведено до типової структури штабів НАТО, а також уніфіковано структури військових частин бойового складу.

“У структурі Збройних сил у пріоритетному порядку набуває можливості Об’єднаний оперативний штаб, що є вагомим елементом нашого Стратегічного оборонного бюлетеня, сформовано Сили спеціальних операцій і Десантно-штурмові війська”, – додав Петренко.

Цей допис уже прочитано 891 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: