Home » Відеосюжети » У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

Відтепер вуличні музиканти для виступів у центрі Львова мають подавати заявку, яку буде розглядати спеціально створена комісія.

30-го березня на виконкомі міської ради було затверджено концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях Львова.

У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

«Згідно цієї концепції музиканти повинні подати заяву, де би зазначався час, дата та репертуар. Таку заяву можна подати двома способами: через ЦНАПи або онлайн через сайт міськради мінімум за 14 днів до запланованого виступу. Комісія буде збиратись не рідше одного разу на два тижні. До її складу також будуть входити і вуличні музиканти. Це комплексне вирішення того, щоб кожна людина, перебуваючи у місті Львові, почувала себе комфортно. Окрім того, ми хочемо відкрити майданчики для вуличних музикантів», – зазначила директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

Музиканти Олександр та Руслана такими нововведеннями не задоволені, бо для гри зазвичай використовували звукопідсилювальні прилади, а тепер це заборонено:

«Єдине, що можна зараз зробити – це написати заяву. Але вона нам і так не допоможе, бо підсилювальні прилади в будь – якому випадку заборонені. А без їх використання важко перекричати той весь шум, який панує в місті, та донести музику такою, як ми її бачимо. Але людина, яка просто грає на акустичній гітарі теж має писати заяву на дозвіл і чекати. То трохи неправильно, вона ж нікому не заважає».

У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

Контроль за дотриманням концепції буде здійснювати муніципальна варта, якій музиканти повинні пред’являти дозвіл на вуличний виступ. У разі невиконання – штраф, розмір якого згодом буде врегульовано та затверджено міською радою.

У мерії обмежили виступи вуличних музикантів: СЮЖЕТ

 

Детальніше дивіться у сюжеті.

Підготувала: Марта ШАЛА

Відео: Віталія ВЕРТЕЛЕЦЬКА

Фото: Віталія Вертелецька, Львівський портал

Цей допис уже прочитано 444 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: