У Львові з’являться два нових сквери

На комісії екології та природокористування затвердили проект ухвали про перелік та межі скверів Галицького району м. Львова, в якому вказані два нових сквери у центрі міста.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Відповідно до проекту ухвали, КП “Зелений Львів” надається дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,1011 га та 0,2214 га на пл. Данила Галицького для збереження та використання скверу.  

Зі слів голови комісії Ірини Оршак, до переліку скверів Галицького району буде долучений сквер біля лялькового театру на пл. Д. Галицького.

“Як пояснили нам в управлінні земельних ресурсів, упорядковуються межі та перелік скверів міста, зокрема, Галицького району. Цей статус надається і скверу біля лялькового театру, він буде долучений до переліку скверів. Крім цього, проектом ухвали Галицькій районні адміністрації надано право на відведення земельної ділянки на пр. Шевченка, йде мова про центральну алею”, – пояснила вона.  

Як йдеться в проекті ухвали, пропонується затвердити Галицькій районній адміністрації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,2973 га (у тому числі площею 0,2973 га у межах червоних ліній до початку будівництва та реконструкції вулиць) на просп. Т. Шевченка у постійне користування для збереження та використання скверу, перевівши до земель рекреаційного призначення.

Цей допис уже прочитано 818 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: