Home » Новини Львова » У Львові жорстоко побили віконного шахрая

У Львові жорстоко побили віконного шахрая

Львів’янин, якого шахраї надурили з встановленням вікон, побив одного з них до напівсмерті. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише “Status quo”. 

Як випливає з матеріалів вироку, шахраї, один з яких був троюрідним братом хазяїна квартири, пообіцяли встановити йому металопластикові вікна. Вони зробили заміри, взяли 300 чи 400 доларів задатку (скільки точно – хазяїн квартири не пам’ятає) та зникли на два роки. Коли 17 жовтня 2017 року обвинувачений побачив у кафе свого кривдника – запропонував йому вийти на подвір’я для розмови, де почав його бити. В загальному він наніс приблизно 20 ударів кулаками обох рук. Після цього вони обидва пішли в кімнату для вмивання в приміщенні закладу, де обвинувачений допоміг вмитися родичу, та пішов додому.

Згідно висновку медиків, потерпілий отримав травму голови у вигляді перелому кісток склепіння та основи черепа, гострої субдуральної гематоми, забою головного мозку середньої важкості, ускладнена коматозним станом, які відносяться до тяжкого тілесного ушкодження по ознаці небезпеки для життя в момент заподіяння.

24 січня 2018 року Шевченківський районний суд вирішив, що за відсутності негативних наслідків виправлення та перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства. Тому, засудивши до п’яти років позбавлення волі за ч. 1 ст. 121 КК України, звільнив від відбування призначеного покарання з випробуванням на два роки.

Цей допис уже прочитано 287 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: