У Львові збудують ІТ-парк.

Депутати Львівської міської ради виділили землю під новий проект.

Про це повідомляють Львівський портал та Business.UA.

Відповідне рішення – про виділення землі для спорудження ІТ-парку, – прийнято депутатами ЛМР 21-го грудня. Так, депутати затвердили ТзОВ “Девелопленд Груп“ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали земельну ділянку площею 4,5393 га на вул. І. Чмоли, 1 в оренду терміном на 25 років для будівництва та обслуговування громадського центру – ІТ-парку.

Земельну ділянку використовуватимуть для будівництва та обслуговування офісних споруд, готелю з конференц-залом, торгового центру, навчального, наукового та дошкільного закладів та іншого житла.

Своєю чергою ТзОВ «Девелопленд Груп» сплатить  кошти щодо відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки у розмірі 178 287 грн.

Оренда земельної ділянки обійдеться “ІТ-шникам” в 13,3 млн грн. Також, згідно прийнятого рішення, цю земельну ділянку «Девелопленд Груп» планує викупити.

ІТ Park розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганською та Козельницька та займатиме площу 10 га. За словами голови наглядової ради Львівського ІТ-кластеру Андрія Павліва, у ІТ-парку зосередять роботу на будівництві офісних приміщень для компаній та на інфраструктурі. 

Львівський портал повідомляв раніше, що крім університету територія ІТ-парку складатиметься із:

  • Шести восьмиповерхових офісних будинків;
  • Двох бізнес-центрів (22 і 12 поверхів);
  • Торгового центру з фітнес-центром;
  • Дитячого садка;
  • Паркігнів;
  • Готелю;
  • Амфітеатру під відкритим небом;
  • Зони рекреації.

В червні 2017 року  інвестиційний менеджер проекту Ольга Мандзюк повідомляла, що перша фаза, час будівництва якої приблизно 2,5 роки, стартує восени. Проте, ще 8 грудня проходило перше голосування за виділення землі під будівництво ІТ-парку – тоді більшість депутатів не погодили виділення земельної ділянки під будівництво. 

Цей допис уже прочитано 779 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: