Home » Кримінал » У Львові засуджено зловмисників, які хотіли підірвати залізницю.

У Львові засуджено зловмисників, які хотіли підірвати залізницю.

Обвинувальні вироки винесено трьом обвинуваченим, які у серпні позаминулого року намагалися підірвати три ділянки міжнародних залізничних сполучень на Львівщині.

Про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Шевченківський районний суд Львова виніс обвинувальні вироки трьом членам «Добровольчого руху ОУН», які у серпні позаминулого року намагалися підірвати три ділянки міжнародних залізничних сполучень на Львівщині.

Нагадаємо, що співробітники Управління #СБУ у Львівській області затримали зловмисників 7 серпня 2016 року під час підготовки до теракту. Один з терористів намагався чинити опір, почав стрільбу та поранив співробітника СБ України.

Під час проведених обшуків (у Львові, а не в зоні проведення #АТО!) правоохоронці вилучили у затриманих цілий арсенал: гранатомети РПГ-7 та РПГ-26, автомат Калашникова, пістолети Макарова, 10 одиниць бойової переробленої вогнепальної зброї, дві тисячі набоїв різного калібру, 19 гранат різного типу, два кілограми тротилу, близько 10 кілограм речовин, що є складовими для виготовлення вибухівки, електродетонатори, запали та ін.

Серед знайдених речей також знайшли літературу про методи партизанської війни, інструкції виготовлення саморобних вибухових пристроїв та способи підриву залізничного полотна. На комп’ютерах зловмисників виявили карти, де були відмічені місця дислокації військових частин, підрозділів правоохоронних органів та інші об’єкти, на яких зберігається військова техніка, зброя, боєприпаси, а також підприємства, де використовується промислова вибухівка.

Обвинувачені визнали свою провину та відповідно до рішення суду отримали п’ять, чотири та три роки позбавлення волі.

Минулого року двоє з членів угруповання були засуджені до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном.

Фото: Експрес – онлайн

Цей допис уже прочитано 346 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: