Home » Новини Львова » У Львові засудили жінку, яка побила невістку кришкою від смітника

У Львові засудили жінку, яка побила невістку кришкою від смітника

Сихівський районний суд Львова виніс вирок жінці, яка під час сварки з невісткою побила її кришкою від смітника. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише  “Status quo” .

Як зазначається у матеріалах вироку, побиття відбувалося кілька разів. Так, 28 серпня 2017 року під час побутового конфлікту свекруха нанесла невістці множинні удари пластмасовою кришкою від смітника по голові дружині свого сина. Експерти констатували у потерпілій легкі тілесні ушкодження. 13 вересня 2017 року близько 09.00 свекруха побила невістку пластиковим шлангом. Експерти констатували легке тілесне ушкодження.

В судовому засіданні обвинувачена винною себе не визнала. Пояснила, що проживає разом із чоловіком, сином та невісткою в одній квартирі, та на грунті особистих неприязних відносин у неї із чоловіком з одного боку, із сином та невісткою, з іншого, виникають часті сварки та конфлікти. В указані дати між нею та невісткою, а  13.09.2017 року – між нею та її чоловіком, з одного боку, та їх невісткою, з другого боку, були конфлікти на грунті особистих неприязних відносин, однак тілесних ушкоджень під час цих конфліктів вона своїй невістці не завдавала.

Проте суд оцінив докази слідства та визнав їх належними, допустимими та достовірними. Тому кваліфікував дії жінки за ч. 1 ст. 125 КК України та призначити їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

Цей допис уже прочитано 396 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: