У Львові запустили безкоштовні екскурсії для військових, що лікуються у місті

У Львові запустили новий соціально-культурний проєкт «Місто лікує», в межах якого військовослужбовців, які лікуються чи проходять реабілітацію у медичних закладах, запрошують на безкоштовні екскурсії містом.

Інформацію про цей проєкт розповсюджуватимуть безпосередньо у медичних закладах через спеціальні інформаційні буклети, пише Львівська міська рада.

На листівках є повний перелік послуг, які військові можуть отримати безкоштовно. Також там є контакти туристично-інформаційного центру, через який можна дізнатися всі деталі і записатися на ту екскурсію, яка зацікавила.

Вже відбулась пілотна прогулянка, до якої долучились 5 захисників України. Знайомив їх із містом відомий львівський екскурсовод Петро Радковець. Екскурсія відбувалась центральною частиною Львова. Під час прогулянки захисникам розповіли про давній Львів та познайомили їх із міським головою у стінах Ратуші.

«Я вкотре зустрічався із нашими захисниками у Реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ, а там хлопці зі всієї України лікуються, і запитуюсь в них: “А ви хоч Львів бачили?”. А вони відповідають, що хіба з вікна автомобіля, коли їх везли в лікарню.

Бажання побачити Львів у них величезне, тому ми придумали у місті таку програму», — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Проєкт «Місто лікує» триватиме весь рік та доповнюватиметься не лише екскурсіями містом, а й відвідуванням різних музеїв, театрів, закладів. Всі події будуть адаптовані відповідно до запитів військових, які перебувають на лікуванні в медичних закладах, розташованих на території Львівської міської територіальної громади. Реалізує проєкт Львівський туристичний офіс спільно з управлінням охорони здоров’я та управлінням культури Львівської міської ради.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: