У Львові запрацював новий Центр ментального здоров’я

Щоб допомагати українцям, які постраждали від війни, у Першому медичному об’єднанні Львова запрацював Центр ментального здоров’я.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Відомо, що Центр облаштували Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим ТМО в межах екосистеми НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Ініціативу підтримали ІТ-компанії JustAnswer, DataArt та Infopulse.

“Ми приймаємо багато українців, яких травмувала війна, і всі вони потребують допомоги. Зокрема і психологічної. Тому цей центр є дуже потужним закладом в нашій екосистемі UNBROKEN. Загалом ми у Львові вибудовуємо цілу систему центрів ментального здоров’я, щоби допомогти кожному, хто цього потребує”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Центр ментального здоров’я відкрили в амбулаторно-поліклінічному центрі Першого медичного об’єднання на вулиці Мазепи, 25. Це 12 кабінетів для проведення психотерапії та зал для групової терапії. У закладі працюють 8 фахівців: психіатри, психотерапевти, лікар-психолог та когнітивно-поведінковий терапевт. Відомо, що у Центрі пацієнти зможуть приходити на індивідуальні консультації, групову терапію, а також отримувати комплексну допомогу різного рівня. Тут фахівці лікують тривожні, невротичні та психосоматичні розлади, розлади харчової поведінки, панічні атаки тощо.

Допомогу у Центрі надаватимуть усім, хто цього потребує, зокрема учасникам бойових дій та їхнім рідним. Послуги за скеруванням сімейного лікаря будуть безкоштовними, без скерування – платними, однак вартість консультацій буде значно нижчою, ніж у приватних закладах.

У Львівській міській раді зауважують, що Центр ментального здоров’я – важлива частина Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Адже це ще один крок до вчасної та якісної допомоги українцям, які постраждали від війни.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: