Home » Культура » У Львові з’явиться спеціальний відеомапінг

У Львові з’явиться спеціальний відеомапінг

Цьогоріч у Львові готують спеціальний відеомапінг на фасаді львівської Ратуші. Унікальна інсталяція відобразить історичні події державотворення України.

Фото ілюстративне

3D-анімація у супроводі спеціально для цього написаної музичної композиції покаже історію України з 1991 року та роль молоді в ній.

“Окрім цього на львів’ян та гостей міста чекає цікава та насичена програма святкування Дня Незалежності, все що потрібно – це просто вийти на вулицю зі свого будинку чи квартири, щоб відчути повну атмосферу свята.” – розповів заступник міського голови з питань розвитку міста Андрій Москаленко. Згідно з динамікою зростання кількості  туристів, у святкові вихідні дні очікується збільшення їх кількості майже  на 7%.

Фото ілюстративне. Відеомапінг

На День незалежності України, 24 серпня, о 22.00 год. на площі Ринок (фасад Ратуші) буде відбуватися відеомапінг, над яким працюють два відеохудожники: Володимир Стецькович та Роман Дзвонковський. Під час відеомапінгу будуть ілюстровані історичні факти України з 1991 року.
«В цій відеоінсталяції можна буде побачити історичні події України з 1991 року. Власне, ми будемо показувати процеси державотворення, а найбільший акцент буде на участі молоді у творенні країни. Окрему музику для цього пише відомий композитор, який зараз мешкає у Києві, — Усеін Бекіров.

Дійство буде доволі цікавим, важливим, де акцент буде на молоді, яка є учасником державотворення країни”, — розповіла Марта Іванишин, директор ЛКП «Культурно-освітній центр ім. О. Довженка».

Довідка для читачів Lemberg.News.Info

Відеомаппінг (3D mapping) (англ. Video – відео і англ. Mapping – відображення, проектування) – напрям в аудіовізуальному мистецтві, що представляє собою 3D-проекцію на фізичний об’єкт навколишнього середовища з урахуванням його геометрії та розташування в просторі.

На відміну від використання 3D-технологій в кіно і комп’ютерних іграх, відеомаппінг не вимагає додаткових пристосувань для глядачів або установку екранів, крім випадків, коли екран використовується в якості додаткової поверхні, що відбиває, наприклад в оформленні театральних і концертних вистав, але в разі відеомаппінга проекція буде виглядати об’ємною тільки якщо глядачі знаходяться в певній точці. Використання спеціалізованого програмного забезпечення дозволяє дво- або тривимірного об’єкту бути просторово обробленим в програмі, яка може створити реальну середу, на якій буде проводитися проекція.

Цей допис уже прочитано 7 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: