Home » Новини Львова » У Львові випробують новий метод ремонту доріг

У Львові випробують новий метод ремонту доріг

У Львові протягом двох днів випробовують чеську технологію ремонту дорожнього покриття (ямкового ремонту) із застосуванням інфра-термо-червоних пальників.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише  “Status quo”.

Минулого року делегація з міста Львова під керівництвом заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака відвідала Чехію та ознайомилася з сучасними технологіями, які застосовуються у цій країні для проведення ремонту дорожнього покриття, зокрема ямкового ремонту. За результатами поїздки заступник міського голови Львова Сергій Бабак запросив чеських розробників випробувати їхню технологію на львівських вулицях.

Чеські фахівці прийняли запрошення і вчора, 1 лютого, вони прибули до Львова. Робота чеської машини випробовується на вул. Тракт Глинянський.

За словами заступника міського голови Львова, чеська установка (машина) використовує в роботі інфра-термо-червоні пальники, які розігрівають асфальт. Тож, на дорогу, на якій проводять ямковий ремонт, не потрапляє відкрите полум’я і не пошкоджує дорожнє покриття. При потребі додають свіжого асфальту, і далі все закатує віброкаток. Фактично, одразу через кілька хвилин по цій дорозі може їхати транспорт. Оскільки асфальт розігрівається, то це забезпечує 100% щеплення суміші, яку засипали в ямку, з дорогою.

“Основні і важливі характеристики – ця машина може працювати практично цілий рік, при температурі мінус 10 на дворі. Собівартість такої роботи втричі нижча ніж при тій технології, яку ми застосовуємо зараз. У комплект машини входить запас асфальту, який постійно підігрівається, і віброкаток. Дві людини, які працюють біля машини, за день можуть опрацьовувати ямковим ремонтом 150-180 м2 дороги. Латка лягає рівно, так, що коли їхатиме машини чи ітиме пішохід, не відчувається, що там є латка, щось вище чи нижче. Така латка в Чехії стоїть до 5 років. У них навіть є ще міні-установка такого зразка, яка дозволяє за таким принципом роботи ремонт хідників. Якщо б у Львові було 2-4 таких машини, то за 2-3 роки ми провели б якісний ямковий ремонт по всьому Львову і потім би підтримували дороги в нормальному стані”, – розповів він.

Орієнтовна вартість машини в повному комплекті коштує 3,5 млн. грн.

Як розповів Мірослав Гурка, технолог чеського підприємства, з міста Брно, яке виробляє такі машини, ремонт доріг із використанням інфра-термо-червоних пальників робиться швидко і без обмеження проїзду і перекриття вулиць. Також при такому ремонті не виникає відходів – матеріал, який був в попередньому покритті дороги, розбивається, досипається новий асфальт, все з’єднається в одну масу, розігрівається і кладеться у вибоїну, яка щільно покривається асфальтною сумішшю без жодних нерівностей.

Цей допис уже прочитано 325 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: