Home » Новини Львова » У Львові вимагають заборонити політичну агітацію у садочках та школах

У Львові вимагають заборонити політичну агітацію у садочках та школах

Нещодавно у Львівській міськраді зареєструвати проект ухвали про припинення використання навчальних закладів для політичного піару та агітації.

Ухвалу мають розглянути на найближчій сесії Львівської міської ради, – інформує кореспондент сайту 032.ua з посиланням на інформаційний портал депутатів ЛМР.

Зі слів депутата Ігоря Телішевського, який подав проект ухвали, політична агітація в школах і садочках під час виборів порушує законодавство України. Відтак, аби не допустити втручання у навчально-виховний процес дітей та молоді, пропонується заборонити розповсюдження політичної реклами, агітації та персонального брендингу в школах і садочках.

“При цьому матеріально-технічна база навчальних закладів міста Львова не повинна використовуватись для розміщення громадських приймалень і політичної агітації, у тому числі для розповсюдження прихованої реклами”, – наголосив Ігор Телішевський.

Зазначимо, що закон “Про освіту” чітко вказує на незалежність освіти в Україні від політичних партій і не допускає залучення учнів і студентів до політичних акцій під час навчально-виховного процесу.

Окрім цього, забороняється використання бюджетних закладів освіти й науки не за призначенням, так само як діяльність організаційних структур політичних партій.

Цей допис уже прочитано 549 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: