У Львові відкрили перший центр рекрутингу до армії

Сьогодні, 12 лютого, Міністерство оборони України у співпраці з Львівською міськрадою відкрило перший центр рекрутингу до Збройних Сил України. Про це повідомляє Міністерство оборони України в Telegram.

Цей центр рекрутингу розташований за адресою: вул. Костя Левицького, 67. У ньому можна отримати всю необхідну інформацію про можливості служби в армії, спілкуватися з представниками бригад та обирати бажану військову професію.

Заступник міністра оборони Наталія Калмикова наголосила, що рекрутинг – це свідомий та добровільний вибір, і планується розширення подібних центрів по всій країні.

“Ми максимально масштабуватимемо наші активності з рекрутингу та в інших містах України, розповідатимемо людям про наявні можливості знайти своє місце в обороні держави”, – зазначила вона.

Важливо відзначити, що цей центр рекрутингу не має відношення до територіальних центрів комплектування, і рекрутери не є військовослужбовцями. У центрі проводитимуть консультації та тести з профорієнтації, але повісток не вручатимуть.

Кілька місяців тому Міністерство оборони України вже запустило рекрутинг по всій країні, де чоловіки та жінки можуть вибрати відповідну вакансію.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: