У Львові відбулося відкриття оновлено молодіжного центру

Після чотирьох місяців інтенсивного ремонту, у Львові 22 січня відкрили оновлений молодіжний центр на вулиці Винниченка. У ході ремонту здійснено повноцінну заміну вікон, підлоги та дверей, а також вдосконалено кухню і санвузол. Крім того, створено ще одну кімнату для більш комфортного перебування, повідомляє Львівська ОВА.

Загальні витрати на ремонт склали близько 2 мільйонів гривень. Молодіжний центр тепер повністю відновлений та обладнаний необхідним інвентарем.

Центр визначається неформальним підходом до навчання, що дозволяє молоді соціалізуватись і реалізовувати свої ідеї. У цьому закладі вже проводяться різноманітні тренінги, події, курси та навчання, сприяючи розвитку учасників. Молодь також вчиться створювати та організовувати власні заходи.

Керівник відділу молодіжної політики ЛОВА Тарас Назарків повідомив, що на Львівщині цього року планується відкриття ще 10 молодіжних центрів.

“Станом на сьогодні у Львівській області працює 8 молодіжних установ у різних територіальних громадах і до кінця року плануємо відкрити ще 10,” — розповів він.

Молодіжний центр за адресою вул. Винниченка, 12, надає приміщення для різноманітних заходів, тренінгів та навчань для молоді безкоштовно. Охочі можуть зареєструватися на сайті установи для участі у заходах.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: