Home » Культура » У Львові відбудеться справжнє доґ-шоу!

У Львові відбудеться справжнє доґ-шоу!

Захід має на меті привернути увагу до проблем безпритульних тварин у місті, вказати на конкретні шляхи їх вирішення.

Про проведення заходу інформує прес-служба Львівської міської ради.

17-го березня, у суботу, громадська спілка «Міжнародна асоціація собаківників» (МАС), міжнародний часопис для собакарів «Твоє собаче діло» та програма ТБ «Планета собак» спільно організовують унікальний для України міжнародний проект “Brand Dog Show «Take А Look At The World Through The Eyes Of A Dog» («Поглянемо на світ очима собаки»).

Цей захід має на меті показати все розмаїття собачого світу на прикладі звичайного дог-шоу та привернути увагу до проблем безпритульних тварин у місті, вказати на конкретні шляхи їх вирішення. Захід відбувається за сприяння Львівської міської ради, зокрема ЛКП «Лев», яке є партнером акції.

«Щоб бути допущеним до заходу, собаці потрібно отримати кваліфікаційний сертифікат. Для цього протягом року потрібно зайняти одне з трьох перших місць в своєму класі на одному із регіональних Brand Dog Show, або на виставці в Україні, ліцензованій МАС. Зарубіжна тварина повинна завоювати титул кращого собаки в породі на одній з міжнародних кваліфікаційних виставок контракт-партнерів МАС. Інтерчемпіони можуть брати участь в «The Great Winners Dog Show» без попередньої кваліфікації», – зазначають організатори.

Собаки, що беруть участь у виставці, розподіляються по породах, статі і класах: ветерани, цуценята, юніори, декілька класів дорослих собак, а також собаки, що мають сертифікати з робочих випробувань різних видів.

Породи розділені на групи відповідно до класифікації МАС:

–  Група І. Вівчарки або пастухи та охоронні собаки або вовкодави.

–  Група ІІ.  Службові та користувальні собаки.

–  Група ІІІ. Тер’єри.

–  Група ІV. Підрушничні мисливськи собаки та ретривери.

–  Група V. Гончаки і хорти.

–  Група VІ. Собаки-компаньйони понад 35 см.

–  Група VIІ. Кімнатно-декоративні собаки до 35 см.

Переможець конкурсу обиратиметься й серед українських собак, що рятують життя людей: собак-поводирів, помічників інвалідів, спеціально відібраних і навчених собак для лікування та реабілітації людини (каністерапії), компаньйонів. На конкурс номінуються також і собаки-рятувальники, хвостаті службовці Збройних сил України, що спеціалізуються на розшуку мін, собаки-митники, що допомагають у виявленні вибухівки і наркотиків тощо.

Переможця визначатиме вільне голосування: про собак-номінантів знімають і розміщують в Інтернеті відеоролики, публіка має можливість голосувати за претендентів в Інтернеті і по телефону. Переможець конкурсу отримує від спонсора значну грошову суму.

Деталі за телефоном прес-служби ЛМР: +38067 6703500

 

Фото: KHARKIV Today

Цей допис уже прочитано 360 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: