Home » Новини Львова » У Львові вартість квартир у новобудові змінилася

У Львові вартість квартир у новобудові змінилася

Про це свідчить статистика моніторингу цін за квадратний метр житла на первинному ринку Львова.

Середня ціна квадратного метра житла у новобудовах Львова станом на червень 2018 року – 15 200 гривень. При цьому, за даними сайту про новобудови ЛУН, у Львові налічується 532 новобудови, тому вибирати є із чого.

Водночас, за їхніми даними, середня ціна квадратного метра житла у новобудовах Львова впала на 800 гривень порівняно із травнем цього року (тобто на 5%). Серед іншого, 16 000, як середня планка цін по місту, трималася майже півроку – з січня 2018. Якщо говорити про мінімальні ціни, зазначені на ЛУН, то в червні вони у Львові також знизилися – від 11 100 то 10 300 грн за кв м.

При цьому найдорожчим районом залишається центральний, тобто Галицький (середня ціна 31 600 за кв м), а найдешевшим став Сихівський із середньою ціною в 15 000 за кв м).

Традиційно, ціна на житло залежить від стадії будівництва житлового комплексу (на початку кв м коштує дешевше).

Крім того, що ціна майбутнього житла варіюється залежно від класу будинку та його розташування, вона може залежати також і від поверхова, обраного майбутніми мешканцями.

На формування ціни впливає інфраструктура майбутнього об’єкта (наприклад, паркомісця, дитячий садочок, озеленення тощо), а також технології будівництва.

Варто звернути увагу й на те, що деякі із забудовників пропонують безкоштовні бонуси. Наприклад, компанія «Львівська Мрія» у новому ЖК на вул. Княгині Ольги 1-5 уже включила у вартість квартир паркомісце у підземному паркінгу, дозволяє безкоштовне перепланування квартир на етапі будівництва будинку, а юристи забудовника допомагають зі створенням ОСББ.

Повідомляє: ДивисьInfo

Цей допис уже прочитано 383 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: