У Львові урочисто встановлено головну різдвяну ялинку

Сьогодні, 1 грудня, у центрі Львова відбулося урочисте встановлення головної різдвяної ялинки міста. Високу 14-метрову ялинку подарував меценат з Білогорщі, при цьому місцевий бюджет не поніс жодних витрат на її придбання . За допомогою підприємців, які безкоштовно надали кран та тягач, місту вдалося зекономити приблизно 100 тисяч гривень. Про це повідомляє видання Ми – Україна.

Для оздоблення ялинки використовуватимуть минулорічні іграшки, освітлення, та нестандартний елемент – протитанковий їжак, який прикрашатиме верхівку дерева замість звичайної зірки.

Офіційне відкриття новорічно-різдвяної ялинки заплановане на 5 грудня. Нагадаємо, що цього року у Львові також буде відкрита різдвяна шопка та встановлений дідух. 22 грудня на площі Ринок відбудеться відкриття шопки, яка стала традиційною для міста, а 24 грудня на площі Ангелів з’явиться чотирьохметровий дідух.

Зараз на центральних вулицях Львова, зокрема на площі Ринок, уже розпочались роботи з прикрашання різдвяними декораціями. Кав’ярні, ресторани та магазини міста активно готуються до святкового сезону, створюючи атмосферу чарівної зимової казки.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: