Home » Новини Львова » У Львові цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській.

У Львові цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській.

Пункт обігріву забезпечений  гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На найближчі дні синоптики обіцяють різке похолодання. Як розповів начальник Управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин, у Львові цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській, 3а, який забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг. Також від завтра відкриють додаткові денні пункти обігріву на вул. Личаківській, 56, вул. Сербській, 15 та вул. Городоцькій, 163а.

В центрі на Кирилівській є відділення нічного перебування, де люди можуть переночувати, і є окремо пункт обігріву, де вони можуть зігрітися, попити чаю, похарчуватися. Також інші пункти, які будуть діяти в денний період, будуть забезпечені гарячими напоями та гарячим харчуванням.

“В нас щоденно, до прикладу, на Кирилівській, лишаються від 2 до 4 людей – тобто, невелика кількість людей, і цього року ще, в принципі, не було такого суттєвого пониження температури, як планується, тому пункти, які ми відкривали два тижні тому, а тоді було пониження до мінус 10, то їх відвідали лише одиниці. В нас є багато закладів, які дозволяють людям прийти і зігрітися, тому такого великого напливу людей не було.

Також прошу людей, якщо вони перебувають в центральній частині міста, чи не мають де зігрітися, –  заходити і користуватися такими послугами обігріву», – розповів Ігор Кобрин.

З вихідних відкриють додаткові пункти обігріву в місті. Так, спільно з БО «Регіональний центр соціальної адаптації» працюватиме пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 у приміщенні цієї благодійної організації. Він працюватиме в робочі дні з 09.00 до 18.00. Також за потреби у Галицькому районі міста Львова на території ЛКП «Старий Львів» на вул. Сербській 15, в робочі дні, з 08.00 до 17.00 організують роботу пункту обігріву. Цей пункт обігріву може розмістити до 25 осіб. Додатково організують роботу пункту обігріву у приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вул. Городоцькій, 163а.  Він працюватиме в робочі дні з 09.00 до 18.00. Ці  пункти будуть забезпечені гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.

Працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти Центру:  тел.: 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а.

Водночас, небайдужих просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр теплий одяг – светри, штани, куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, бо тут у ньому завжди є потреба. Також – білизну, шкарпетки, тощо. Речі можна приносити за адресою: вул. Кирилівська, 3-а (бічна Шевченка). Телефон: 233-14-79.

У Львові цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській.

Фото: Хроника.инфо

Цей допис уже прочитано 101 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: