Home » Новини Львова » У Львові тривають заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У Львові тривають заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На Личаківському кладовищі вшанували Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 20 лютого, у Львові тривають заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі влада та громадськість Львова поклали квіти й запалили лампадки на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба Львівсько міської ради.

«Четвертий рік поспіль ми згадуємо Героїв Небесної Сотні. Це тиждень Великого посту – прийнято просити прощення. Без прощення нема любові. Герої не вмирають. Ми також просимо прощення у вас за те, що ви злетіли в небеса, а ми лишились тут, щоб засвідчити, що ваш поступ був героїчний, ваші змагання були за те, щоб ми краще жили. Найбільше, що ми можемо сказати – це слова нашої молитви. Хай Господь упокоїть їх, а нас помилує», – сказав Владика Димитрій (Рудюк).

Відтак, на Личаківському кладовищі відбулось покладання квітів та запалення лампадок на могилах генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка, Героїв Небесної Сотні та борців за волю України на полі почесних поховань № 67. Опісля відбулась панахида.

У Львові тривають заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Довідка

«Небесна Сотня» – прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 – лютому 2014 року. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею»

Цей допис уже прочитано 535 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: