Home » Культура » У Львові триває “LvivBandurFest”.

У Львові триває “LvivBandurFest”.

Фестиваль триватиме ще два дні. Не пропустіть!

ІІ Фестиваль сучасної бандури розпочався у Львові ще 7-го листопада. Темний концерт, показ фільму “Поводир” та виступи бандур-колективів – такими заходами були наповнені перші дні Фестивалю. Журналістам “Lemberg News Info” пощастило відвідати виступи виконавців-бандуристів 9-го листопада у Львівські філармонії.

9-го листопада у Львівській філармонії пройшов чудовий концерт за участі учасниці шоу “Х-Фактор 8” Марини Круть, заслужених артистів України Романа Гриньківа та Тараса Яницького та гурту “Troye Zillia”. Гостем свята був відомий львівський ведучий та співак Тарас Гаврик. 

Зі своїм колективом в супроводі гри на бандурі однієї з організаторів фестивалю Анастасії Войтюк Тарас виконав свої пісні “Ходи сюда, ходи”, “Заведу кота” та “Львів. Я люблю ТБ”. 

У коментарі “Lemberg News Info” Тарас Гаврик розповів, що з радістю погодився на участь у Фестивалі за запрошенням Анастасії Войтюк, бо “чому б не спробувати щось нове?”, і закликав молодь відвідати Фестиваль:

“Коли я повідомив своїм друзям (а це, щоб Ви розуміли, хлопці, які колись носили реперські штани і кепки), що візьму участь у Фестивалі бандури, вони дуже здивувалися^ “Ти і бандура? Серйозно?” Але чому б і ні?  Сьогодні ми виконуватимемо свої пісні під бандуру. Приходьте на Фестиваль!”, – розповідає  Тарас Гаврик про свою участь у заході.

“Я виступала в Азії та в Європі. Можу сказати, що в Україні бандура є популярною, виступи відвідує багато молоді, але за кордоном бандура популярніша, все ж таки… Сьогодні старатимемося  по максимуму, надіємось, усім сподобається”, – розповіла про свій виступ Марина Круть. 

Подібні фестивалі – це і можливість для молоді долучитися до організації  масштабного заходу, що стане хорошим досвідом роботи в команді та участі у великому проекті. Координатор волонтерів Тетяна Покровська каже, що єдина вікова вимога до кандидатів у волонтери, це досягнення 16-річного віку. Проте, якщо Ви молодші і бажаєте допомагати, то з Вами проведуть окрему співбесіду. Серед волонтерів Бандур-Фесту є 14-річні дівчата та хлопці, які чудово справляються зі своїми завданнями.

Нагадуємо, що Фестиваль триватиме ще до 11-го листопада. Повну програму заходу можна переглянути за посиланням. Сьогодні ж події Фестивалю відбуватимуться у двох локаціях – у Львівському театрі ляльок (адреса – пл. Д. Галицького, 1, початок о 16:30) та у “Lviv Film Center” (адреса – вул. В. Великого, 14а, початок о 19:30). 

Фото: Lviv Bandur Fest (Facebook)

 

Цей допис уже прочитано 41 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: