Home » Новини Львова » У Львові триває конкурс на найкращого двірника

У Львові триває конкурс на найкращого двірника

До 14 березня львів’яни мають нагоду долучитися до міського конкурсу та обрати двірника, який найкраще дбає про будинки та прибудинкові території у Львові.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Відповідний конкурс на звання найкращого двірника проводить Львівська міська рада, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають у третю неділю березня.

Для участі в конкурсі необхідно написати ім’я та прізвище двірника, якого хочете відзначити, чи номер будинку, який він обслуговує, у коментарях до відповідного посту на Фейсбук-сторінці “Гарячої лінії міста Львова”. Якщо конкретна особа уже згадана у коментарях, достатньо підтримати її кандидатуру лайком.

16 березня буде визначено переможця, який на честь професійного свята отримає подарунок від громади міста Львова. Якою саме буде нагорода, наразі не афішують.

“Якщо ваш двірник гідний відзнаки, то підтримайте його. Адже щоденна робота двірника є нелегкою. Здебільшого ми звертаємо увагу на недоліки в роботі комунальників, забуваючи про те, скільки доброго вони роблять для нас. Розпочнімо весну з позитиву!”, – закликали на “Гарячій лінії міста Львова”.

Цей допис уже прочитано 292 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: