Home » Кримінал » У Львові торговця алкоголем оштрафували на понад 1 млн грн

У Львові торговця алкоголем оштрафували на понад 1 млн грн

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування  на підприємстві, яке здійснює торгівлю  алкогольними напоями, та оштрафували власника на понад 1 млн грн.

Контрольний захід відбувся у 4 магазинах Львова, що належать  фізичній особі – підприємцю. У цих  крамницях інспектори виявили факти допуску  п’ятьох працівників до роботи без  належного оформлення трудових відносин.

Зазначимо, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин  передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, за це порушення підприємство   оштрафовано на 558 450 гривень.

Окрім цього, інспектори з’ясували, що 4 продавцям, які працювали згідно трудового договору, не проводилася індексація заробітної плати у червні-грудні 2017 року. За це порушення  підприємство оштрафоване на 446 760 гривень.

В межах інспекційного відвідування були виявлені також інші порушення трудового законодавства. Отже, за усі порушення підприємству загалом доведеться сплатити штраф понад 1 млн грн.

Джерело: StatusQuo

Цей допис уже прочитано 350 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: