Home » Суспільство » У Львові створили клуб для ветеранів АТО

У Львові створили клуб для ветеранів АТО

У Львові, за ініціативи американського волонтера та громадського діяча Девіда Пластера почав діяти ще один клуб для підтримки ветеранів, та тих, хто  планує повертатись з армійського в життя до цивільного. 

Про це повідомляє Медіа-центр Міноборони (Львів).

Drinkin’ Bros Ukraine  – це українська версія проекту американських ветеранів війни. Мета: завчасно об’єднати ветеранів АТО і тих, хто може найближчим часом демобілізуватися, задля того, щоб полегшити перехід у цивільне життя, яке часто жорстоке до ветеранів (робота, сім’я, проблеми з алкоголем та багато іншого). Тут завжди можна розраховувати на підтримку, поради, жарти та небайдуже плече побратима, який добре розуміє твоє становище і здатен допомогти ще й психологічно краще за лікарів.

“Нехай не вводить в оману назва “брати по келиху”, – зазначив волонтер Девід Пластер. –  Це метафора, бо важливі питання завжди вирішуються у товариській компанії, а не при “краватках”. І це не означає, що під час зустрічей ми повинні вживати алкоголь. Це може бути філіжанка кави чи горнятко соку”.

Ветеранський клуб буде постійно функціонувати в приміщенні “Піца Патріот”. Під час кожної ветеранської зустрічі по середні залу буде зарезервовано один столик з постійними символами. З одним кріслом. Цей столик – на згадку про полеглих, які вже не зможуть прийти. Свічка у простому підсвічнику – символ надії. Червона троянда – символізує родину та любов. Жовта стрічка – вірність тим, кого чекають з війни. Перевернута склянка для вина – нажаль цей келих не піднімуть ті, хто пав на полі бою. Лимон – гіркоту переживань за полеглими. Сіль – сльози, що з часом висохли за полеглими. Пустий стілець – побратим, який вже не прийде.

Зібрання ветеранів планується проводити кожних два тижні. Запрошуються всі.

Цей допис уже прочитано 456 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: