У Львові створять ще один дитячий будинок сімейного типу

У Львові цього року планують створити вже п’ятий будинок сімейного типу. 

Про це повідомив начальник відділу “Служба у справи дітей” Львівської міської ради Ростислав Тимків під час звіту про роботу відділу, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За словами начальника відділу “Служба у справах дітей” Львівської міської ради Ростислава Тимківа, серед найближчих планів – вже у березні відкрити новий, уже п’ятий дитячий будинок сімейного типу у Львові.

Наразі у підпорядкуванні міста є два заклади інтернатного типу. Це загальноосвітня школа-інтернат №2 (вул. Просвіти), в якій навчається 134 дитини, і з них 92 дитини є мешканцями м.Львова. А також це  дитячий дошкільний будинок №1 (вул. Таджицька), в якому перебуває 53 дітей, з яких 30 дітей є мешканцями м. Львова. Більшість з цих дітей мають батьків, але живуть у закладах. Проте у 2018 році ці два заклади припинять своє функціонування як заклади інституційного догляду та виховання.

“Робота служби направлена на спонукання батьків до виконання батьківських обов’язків, повернення дітей у сім’ю та у разі потреби – вжиття заходів щодо своєчасного надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування”, – наголосив начальник відділу “Служба у справах дітей”.

Цей допис уже прочитано 1544 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: