Home » Новини Львова » У Львові стартує конкурс на найкраще різдвяне декорування вітрин.

У Львові стартує конкурс на найкраще різдвяне декорування вітрин.

Конкурс оголошений Галицькою районною адміністрацією і триватиме з 1-го по 23-те грудня. 

“Ми закликаємо усіх підприємців, які працюють в центральній частині міста, з 1 по 23 грудня максимально в цей період часу вже розпочати декорування своїх вітрин”, – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.  Він також додав, що переможця буде визначено 25-го грудня за результатами засідань конкурсної комісії, куди входитимуть представники мерії, районної адміністрації, відомі постаті Львова, які працюють у сфері мистецтва. Свою пропозицію оформлення слід скерувати до Галицької районної адміністрації. 

“Створюємо максимально різдвяну атмосферу в місті для гостей та мешканців міста»,- додала Марта Іванишин, директор Львівського комунального підприємства культурно-освітнього центру ім. Олександра Довженка.

«Просимо усіх підприємців долучитися до створення святкового настрою, оформити свої вітрини, балкони, вікна в новорічній тематиці і усі декорації ми будемо розглядати в районній адміністрації»,- відзначила Галина Бачинська, заступник голови Галицької районної адміністрації.

Джерело та Фото: прес-служба ЛМР.

 

Цей допис уже прочитано 534 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: