Home » Новини Львова » У Львові стали менше хворіти на кір

У Львові стали менше хворіти на кір

У Львові стали менше хворіти на кірЯк повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, у Львові спостерігається позитивна динаміка зниження захворюваності на кір, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Так, якщо в січні, за даними Львівського міського відділу ДУ “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України”, у Львові ні кір захворіли 180 осіб, з них 139 дітей, то в лютому на кір захворіли 135 осіб, з них 100 дітей. В березні (станом  на 29 березня) на кір захворіли 89 осіб, з них 60 дітей.

“Стан епідемічного благополуччя із захворюваності на кір залежить від рівня охоплення населення профілактичними щепленнями, кількість яких у Львові зростає. Так, з початку 2018 року щепленнями проти кору, паротиту, краснухи охоплено 11 175 дітей, віком до 18 років. Усі наші медичні заклади Львова в достатній кількості забезпечені вакциною бельгійського виробництва. Вакцина проти кору безпечна, надійна та ефективна. Адже її використовують не лише в Україні, але і в багатьох інших європейських країнах”, – зазначила Олена Баворовська, головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я міськради.

Цей допис уже прочитано 459 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: