Home » Авторські матеріали » У ЛЬВОВІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВЕЛОПАТРУЛЬ. СЮЖЕТ

У ЛЬВОВІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВЕЛОПАТРУЛЬ. СЮЖЕТ

Цього літа львівські патрульні захищатимуть громадський порядок не лише в складі піших та автомобільних , а й у складі велосипедних патрулів.

Велопатрулі працюють переважно у парках. Така ідея реалізована завдяки сприянню консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). Львів став дванадцятим містом в Україні, де запрацював велопатруль. Робота нових патрульних розпочалася 20 травня у Всесвітній Велодень.

Планується, що по місту працюватиме кілька велогруп, проте для того, щоб провсти майже цілий день на велосипеді, потрібна хороша фізична підготовка.

“В нас був п’ятиденний інтенсив, який нас готував саме до початку роботи. Були основні завдання, основні параметри велопатруля, керування велосипедом, екстримальне водіння, екстримальне гальмування, робота в колонах, робота на масових заходах”, – розповів в інтерв’ю журналістам Lemberg News Info інспектор патрульної поліції Юрій Захарко.

Як працювалося велопатрульним у перші дні їх роботи та що думають про таке нововведення львів’яни? Дивіться у нашому сюжеті.

Сюжет: Марія Радайкіна

Відео: Віталія Вертелецька

Цей допис уже прочитано 9 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: