Home » Культура » У Львові розпочали ремонт Органного залу

У Львові розпочали ремонт Органного залу

Закінчити його планують до кінця поточного року.

У Львові розпочали ремонт Органного залу

Фото вилучено із вилученого доступу

За словами заступника директора Органного залу Тараса Демко, команда працює над тим, щоб органний зал з’явився на мапі України як конкуретний із місцевими філармоніями.

Один з етапів роботи в цьому напрямі – поточний ремонт коридору, фойє та холу будівлі залу. Про це він розповів на брифінгу в Органному залі.

«Ми склали концепцію ремонту таким чином, щоб приміщення стало функціональним. Ми хочемо зробити сучасну рецепцію, рівні стіни. Також ми хочемо, щоб приміщення вигравало від своїй пекрасної архітектури – в цьому нам допоможе концепція освітлення. Викликів є дуже багато – починаючи з проводів, які шарами нависають на стінах, закінчуючи браком потужностей, викривленням стін, кольором, що не вписується у концпецію залу», – каже він.

Після поточних робіт команда створила довгострокові плани на кшталт ремонту фасаду вежі та підземелля. На час ремонту концертний зал не закриватиметься.

У Львові розпочали ремонт Органного залу

«Ремонт не перешкоджатиме нашим слухачам та слухачкам. Концертів буде трохи менше, але вони будуть», – запевняє Тарас Демко.

За словами в.о. голови управління культури ЛМР Натаії Бунди, витратити загалом мають мільйон грн.

«Оскільки це пам’ятка архітектури, все робиться з узгодженням управління історичного середовища, жодних архітектурних втручань не планується. Окрім того, у випадку, якщо за радянських часів стан будівлі було змінено, під час ремонту його мають повернути до автентичного стану», – каже вона.

У тендері на ремонт Органного залу переміг ФОП Черняк Михайло Михайлович із пропозицією у майже 800 тис. грн. Представник переможця розповів на брифінгу про необхідність позапланово збільшити фінансування на заміну проводів, які знаходяться у хаотичному стані. Також він розповів, що під час ремонту в залі встановлять відеонагляд та перегородку біля входу, що зберігатиме тепло всередині будівлі.

Джерело: ТвоеMisto

Цей допис уже прочитано 438 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: