У Львові рахують прибутки від Різдвяного ярмарку

Різдвяні свята – це не лише святкова атмосфера, а й непоганий прибуток для популярних туристичних міст. Наприклад, у Львові уже взялися підбивати підсумки різдвяного туризму.

Понад півмільйона туристів – за попередніми підрахунками львівського управління туризму, саме стільки мандрівників завітали до міста на різдвяні свята. І це на 20% більше, аніж торік, пише 24 канал.

“Наші консультанти прийняли велику кількість туристів, це майже три з половиною тисячі відвідувачів. Якщо говорити по географії відвідувачів, то в основному це українці. До нас їдуть найбільше киян, одеситів та жителів Дніпра”, – зазначила начальниця Управління туризму Львова Галина Малець.

Вподобання у мандрівників різні: хтось шукав гастрономічного задоволення, хтось – культурної програми. Туристи зізнаються: найдорожчі у Львові житло та їжа. День у місті обходиться у щонайменше тисячу гривень.

“Новорічна ніч цього року була наймасштабніша за всі роки роботи ярмарку. На площі зібралося понад 50 тисяч осіб, це справді не тільки львів’яни, а й в більшості туристи”, – зазначила арт-директорка компанії “Львівські ярмарки” Ольга Гренюх.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: