Home » Культура » У Львові проходить виставка, присвячена жінкам, що зробили свій внесок у різних сферах життя – від фізики до мистецтва.

У Львові проходить виставка, присвячена жінкам, що зробили свій внесок у різних сферах життя – від фізики до мистецтва.

Виставка приурочена до Дня боротьби за жіночі права і міжнародний мир, який відзначається 8 березня.

Про це повідомляє Lviv.Online.

Виставка присвячена жінкам, що зробили вклад у різних галузях – від фізики до мистецтва, і приурочена до Дня боротьби за жіночі права і міжнародний мир, який відзначається 8 березня.

На виставці представлені портрети та історії професійної діяльності таких професіоналок? як Грейс Хоппер (вчена у галузі компʼютерних наук та контр-адмірал військово-морських сил США), Барбара Лісков (вчена в галузі інформатики), Соня Делоне (художниця та дизайнер), Інґе Леманн (данська вчена в області геофізики, сейсмології) та ін.

Мета виставки: надати позитивні приклади професійної реалізації жінок, а також започаткувати практику висвітлення спеціалісток як історичних особистостей та наших сучасниць.

Половина працюючого населення України — це жінки, але досі замовчується діяльність жінок у точних науках, космічних дослідженнях, військовій справі, інформаційних технологіях, мистецтві та ін.

Виставка представлена на Площі Ринок перед входом в Ратушу, і триватиме до 30-го березня.

У Львові проходить виставка, присвячена жінкам, що зробили свій внесок у різних сферах життя – від фізики до мистецтва.

Цей допис уже прочитано 335 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: