Home » Культура » У Львові проходить виставка еротичного мистецтва.

У Львові проходить виставка еротичного мистецтва.

Де закінчується еротика і розпочинається порнографія?

У Львівській національній  галереї ім. Б. Возницького проходить виставка “Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі”.

“Виставка еротичного мистецтва – це щоразу відвага і провокація. І ті питання, які вона заторкує, завжди вивіряють інтелектуальну зрілість суспільства, його відкритість до адекватного реагування-рефлексії”, – зазначають організатори виставки.

Виставка включає в себе твори двох митців: Йоханана Петровського-Штерна – українського художника єврейського походження, який викладає історію в США, та Ігоря Щурова, українського художника, який пише сцени із куртизанського минулого, декаденства, моди XVII-XIX cт. та античних сюжетів.

Кожен із авторів задається питанням пограниччя – де ж закінчується еротика, а розпочинається порнографія? Коли високе мистецтво переходить у «будуар» куртуазності та отої ледь вловимої ноти «присмаку», коли щось міняється… Питання складне і відкрите. І кожен віднаходить свій «власний шлях», – повідомляється на сайті “Афіша Львів”.

Виставка триває до 26 жовтня. Відвідати виставку можна щотижня в будь-який день. Контакти Львівської галереї – (032) 261-46-15, (032) 261-46-91. Адреса: вул. Стефаника, 3.

Фото: Афіша Львів, Gazeta.ua

Цей допис уже прочитано 11 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: