У Львові проходить відновлення пошкоджених будинків на Стрийській

Завершуються роботи з відновлення будинків на вулиці Стрийській у Львові, які стали жертвами масштабного обстрілу 6 липня. За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, наразі у активній фазі проводяться аварійно-відновлювальні роботи, щоб встигнути завершити їх до настання зими. Про це повідомляє ЛМР.

На вулиці Стрийській було пошкоджено 17 будинків, з яких 4 будинки – номери 62, 64, 66 та 68 – зазнали найбільших пошкоджень. Російські обстріли призвели до руйнування дахів, стін та перекриттів цих будівель.

Будинок №68 вже має накриття і навіть кладуть черепицю. Це рішення було прийнято після консультацій управлінь, з метою відновлення будівлі так, щоб вона відповідала архітектурній спадщині.

Будинок №66 вже має стіни верхнього поверху, які довелося відмуровувати після пошкоджень від вибухової хвилі. Потім робітники займуться відновленням даху.

Будинок №64 постраждав найбільше – ракета пробила його відверху донизу. Зараз відмуровують стіни та відновлюють перекриття між третім і четвертим поверхами.

Будинок №62, ззовні здається, постраждав менше, але все ж потребував додаткового демонтажу стін і елементів. Роботи з демонтажу вже завершуються, і буде розпочато відновлення даху, який також зв’яжуть з дахом сусіднього 60-го будинку.

Головний підрядник, Львівське комунальне підприємство “Рембуд,” вже замовив вікна для цих чотирьох будинків, після чого буде проведено їх монтаж.

Нагадаємо, що 6 липня стався масштабний обстріл Львова, в результаті якого загинуло 10 людей, а 48 отримали травми. Було пошкоджено 17 будинків на вулиці Стрийській, і зазначені чотири будинки отримали найбільше пошкоджень – понищено дахи, стіни та вибито приблизно 3 тисячі вікон, з них 596 були дерев’яні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: