Home » Культура » У Львові пройде Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев».

У Львові пройде Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев».

До Львова з’їдуться колективи із шести країн.Від 29 вересня до 7 жовтня у Львові відбуватиметься Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев». До Львова з’їдуться колективи із шести країн, а ще критики і мистецтвознавці, – повідомляє “Zaxid.Net”.

Відкриває фестиваль театр «Воскресіння» у суботу, 29 вересня, на площі перед Оперним театром вуличною виставою «Йов» за текстами Кароля Войтили. А усі наступні покази уже відбуватимуться у театрах, а не просто неба.

«Після відкриття ми продовжуємо фестиваль виставою Тбіліського державного театру імені А. Грібоєдова, виставою «А.Л.Ж.И.Р.». Безперечно, вона буде цікава абсолютно всім, а ще такий нюанс, що вона поставлена на документальній основі», ‒ розповідає організаторка фестивалю Жанна Мурая.

Далі фестивалитимуть театри з Польщі, Румунії, Угорщини та Австрії. Серед українських колективів матимемо гастролерів з Києва ‒ Молодий академічний театр приїде із відомим актором Станіславом Бокланом, а також столичний театр Франка привезе виставу «Розбитий глек».

Фото: ГалІнфо,  Портал Львов, Афиша, новости, предприятия Львова

Цей допис уже прочитано 6 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: