У Львові презентували книгу «Пліній Молодший. Вибрані листи»

У вівторок, 16 січня 2018 року, у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок,9) відбулась презентація книги «Пліній Молодший. Вибрані листи» у перекладі Андрія Содомори.

Книга, до створення якої долучається така відома постать, як Андрій Олександрович, гарантовано відзначається фаховістю перекладу та стилістичним довершенням, адже, цитуючи Ігоря Калинця, можна сміливо стверджувати «Ми всі живемо в епоху Содомори», пише Рідна Львівщина.

З «Листів» письменника і суспільного діяча Плінія Молодшого, стилістично довершених текстів, зразків високохудожньої інтелектуальної прози, постає симпатична, глибоко гуманна постать їхнього автора на тлі доби: маємо живе уявлення про матеріальне і духовне життя освічених верств тодішнього суспільства; тут – єдиний, що зберігся з тих часів, яскравий опис виверження Везувію в 79 році, а також, у листах до Траяна, важливі свідчення про ранніх християн. Подані листи, за винятком опису виверження Везувію, українською мовою перекладено вперше.

Презентація видання «Пліній Молодший. Вибрані листи» супроводжувалась інтелектуальним задоволенням від цитування текстів та перекладацьких коментарів Андрія Содомори, а також безліччю не менш цікавих запитань та коментарів від шановних гостей заходу.

Цей допис уже прочитано 1015 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: