У Львові покажуть фільм про Сліпака

У суботу у Львові відбудеться прем’єрний показ документального фільму “Міф”.

Як повідомляє Depo.Львів, суботу, 3 лютого 2018 року, о 18:00 в к/т “Планета Кіно” (ТРЦ Forum Lviv, вул. Під Дубом, 7) відбудеться прем’єрний показ документального фільму “Міф”. Це новий фільм авторів стрічки “Добровольці Божої Чоти” Леоніда Кантера та Івана Яснія.

Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденні та на сцені. Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель. Музику для фільму “Міф” створили та надали одні з кращих композиторів сучасності. Серед них Євген Гальперін, який співпрацював із Люком Бессоном та Баррі Сонненфельдом і був близьким другом Василя, Роман Григорів, Ілля Разумейко (формація Nova Opera) та Едуард “Діля” Приступа.

“Василь народився у Львові, але згодом переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати “щастям”: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь “Міф” Сліпак загинув від кулі снайпера”, – розповідають організатори.

Цей допис уже прочитано 954 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: