Home » Новини Львова » У Львові побільшає кількість камер спостереження

У Львові побільшає кількість камер спостереження

У Львівській міській раді сьогодні, 24 липня, повідомили про стан відеомоніторингу в місті: його розвиток та план поширення на більшу територію.

Детально про відеонагляд у Львові розповіли Юрій Діль, начальник управління безпеки міста та Павло Пец, керівник відділу оперативно-технічних заходів управління безпеки міста.

У Львові побільшає кількість камер спостереження

Система відеонагляду та аналітики діє у Львові з 2015 року. Вже цьогоріч по місту встановлено 230 камер відеоспостереження, а до кінця 2018 планують задіяти ще 75 камер. Ю. Діль зауважив, що для повної безпеки та оперативності у надзвичайних ситуаціях місту потрібно близько 5 тисяч одиниць відеообладнання.

«На сьогодні камери відеонагляду різної потужності встановлені у центральній частині Львова, на великих перехрестях і на виїзді з міста. Наприклад, на початку вул. Городоцької розташована потужна камера, яка з відстані 400 м розпізнає обличчя, номерні знаки на автомобілях та навіть годину на вашому наручному годиннику», – сказав Юрій Діль.

Про ціновий аспект обладнання міста системою відеоспостереження розповів Павло Пец:

«У цьому році виділено 6 млн грн на встановлення камер. Обладнання буває різним: з різними характеристиками, виробниками й цінами. До прикладу, 1 камера може коштувати від 5 тисяч грн до 60 тисяч».

На жаль, питання встановлення камер відеонагляду на залізничному та приміському вокзалах у Львові залишається відкритим. Хоча спікери зазначають, що цей проект є пріоритетним для ЛМР, проте обладнання вокзалів системою відеомоніторингу й аналітики відтерміновують аж до завершення реконструкції пл. Двірцевої, ремонтні роботи на якій ще не почались.

У Львові побільшає кількість камер спостереження

Джерело: Вголос

Цей допис уже прочитано 632 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: