Home » Новини Львова » У Львові організують виставку світлин з Євромайдану.

У Львові організують виставку світлин з Євромайдану.

У середині грудня цього року у меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (проосп. В. Чорновола, 45) організують виставку, присвячену подіям Революції Гідності.

Відтак у музеї оголосили про початок збору світлин, зроблених на Майдані, безпосередніми його учасниками, – про це повідомляє радіо “Вголос”.

«Це буде виставка у вигляді фотосушки на території виставкового приміщення нашого музею. Ми приймаємо світлини із зображенням подій Євромайдану у різних містах: як в Україні, так і за кордоном. Єдине, аби вони були хорошої якості”, – зазначила завідувач інформаційно-освітнього відділу Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» Анна Шиманська. –Також плануємо виставити кілька експонатів, пов’язаних із революційними подіями».

Також за словами Анни Шиманської, прийом фоторобіт завершується 30 листопада. Кожен охочий може надіслати не більше 10-ти фотографій.

Надсилати фотографії можна на електронну скриньку territoryterror@gmail.com. До фото необхідно додати текстовий документ з інформацією: прізвище та ім’я автора фото або інформацію про джерело, контактний номер телефону, орієнтовну дату та місце зйомки, підпис до фото та (за бажанням) історію його появи.

Фото: Вголос

Цей допис уже прочитано 432 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: